Betere producten. Efficiëntere processen. Volledig geïntegreerde oplossingen.

Het is simpel: BHH levert en repareert alles dat met hydrauliek te maken heeft. Of het nou om de stoel van de kapper gaat of om een hydraulische kraan, het maakt voor ons geen verschil. Echter specialiseren wij, sinds de begin van ons bedrijf in 2004, op het construeren en produceren van flatbeds voor verlengingen en hydraulische kranen. Evenals hydrauliek voor trucks.

Onze niche, richting trucks en de hydraulische industrie is ontstaat doordat er een gat zat tussen behoeften en het beschikbare. De behoefde aan een bedrijf dat niet alleen de beste expertise bezit maar ook de kracht heeft om een project voorwaarts te sturen, samen met de klant, van tekening tot eindproduct precies zoals de klant het wenst. Bij traditionele bedrijven ontbreekt dat, wij bieden het.

Door onze samenwerking met fabrikanten, verkopers van vrachtwagens en klanten zijn we in staat betere producten te construeren en fabriceren. Bijvoorbeeld écht geïntegreerde oplossingen, zelfs als deze klant specifiek zijn.

IN SHORT:

Founded: 2004

Owners: Mikael Rodewald, Emil Sahlberg

Number of employees: 11

Drawing & Construction: Yes

Metal Processing, Cutting & Welding: Yes

Manufacturing & Assembly: Yes

Personeel

Emil Sahlberg

Construction
Tele +46 33 348 25 71
Mail emil@bhh.se

Martin Solberg

Sales
Tele +46 33 723 25 71
Mail martin@bhh.se

Sofie Odström

Finance
Tele +46 33 348 25 70
Mail sofie@bhh.se

Mikael Rodewald

Production
Tele +46 33 348 25 72
Mail mikael@bhh.se

Per Klasson

Service Technician
Tele +46 33 348 25 76
Mail per@bhh.se

Daniel Gabriel

Warehouse/Sales
Tele +46 33 348 25 78
Mail daniel@bhh.se

Björn Enander

Workshop Technician
Tele +46 33 12 80 81
Mail verkstad@bhh.se

Philip Gunnarsson

Service Technician
Tele +46 33 348 25 73
Mail philip@bhh.se

Tommy Nilsson

Extension Technician/Service Technician
Tele +46 33 348 25 75
Mail tommy@bhh.se

Sören Andersson

Extension Technician/Service Technician
Tele +46 33 12 80 81
Mail verkstad@bhh.se

John Sandquist

Service Technician
Tele +46 33 348 25 77
Mail john@bhh.se

Volg ons op Facebook